سیستم پیشرفته کاملا بومی و دارای تمامی امکاناتی که شما برای طراحی وب سایت شخصی ، تجاری و یا سازمانی خود به آن نیاز دارید. بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و کاملا فارسی ، تمامی آنچه را میخواهید در محیطی زیبا به کاربران دنیای وب ارائه نمایید و با آنها در ارتباط باشید.
شما قادرید چند سایت کاملا مستقل را توسط یک برنامه مدیریت  نموده و مدیریت هربخش از هر کدام از سایت ها را  به فرد یا افراد مورد نظر واگذار نمایید.


این سیستم قادر است تا فرآیند های اداری و گردش اطلاعات و اسناد را در محیطی ساده و کاربر پسند مدیریت نماید . تمامی ارتباطات بین کاربران به صورت داینامیک (درختی یا ماتریسی) قابل طراحی بوده و کاربران میتوانند اسناد خود طبقه بندی و مطابق سطوح سازمانی تعریف شده نامه ها و اسناد را به دیگران ارجاع نمایند.سیستم اتوماسیون اداری فردوس پاسخگوی تمامی نیازهای شما برای داشتن یک دبیرخانه الکترونیک تمام عیار می باشد و میتواند در تمامی بسترهای ارتباطی مانند اینترنت، اینترانت و یا شبکه داخلی شما نصب شود.

با استفاده از سامانه وب کنفرانس به سادگی و فقط با داشتن یک دوربین (Webcam)معمولی و خط ارتباطی اینترنتی میتوانید  جلسات اینترنتی (یک یا چند نفره) داشته و بدون حضور فیزیکی در محل کار خود ، جلسات کاری با همکاران و یا مشتریان را برگزار نمایید . این نرم افزار از طریق وب سرویس داخلی خود ، امکان ارتباط و هماهنگی با سایر نرم افزار های شما (ASP.Net , PHP و...) را برقرار می نماید علاوه براین دارای امکانات بسیار متنوع از قبیل به اشتراک گذاری انواع فایلها، تخته وایت برد، ظبط جلسات و... را دارا می باشد
.

سیستم  ویدئو کنفرانس یک سامانه سخت افزاری  مستقل از رایانه می باشد که میتواند ارتباط 2 یا چند نقطه  را با کیفیت صدا و تصویر فوق العاده بالا برقرار نماید که از پایداری بسیار مناسبی برخوردار می باشد.
 ارتباط با ما   |   درباره ما   |   مشاوره و نظارت   |   سوابق و رزومه کاری   |